Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návštěvní kniha

5. 6. 2010

Těším se na ohlasy:-)    ,

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ŠTĚŇTA a DOTAZ

(AX Nix , 26. 3. 2018 12:41)

Máte hrozně roztomilá štěňata. Jestli je budete prodávat ale nemusíte být smutní protože na ně zbudou hezké vzpomínky a jek se vlastně jmenují? Rád bych to věděl. XDDD (smajlík)
(pardon za pravopisné chyby)

Re: ŠTĚŇTA a DOTAZ

(web, 26. 3. 2018 20:38)

Milý AX Nix, děkujeme za pochvalu štěňátek. Teprve jim budou čtyři týdny a budou myslím pořád hezčí a hezčí. A krásní budou jako dospělí psi. Jsme smutní, že u nás nemůžou být pořád, ale snad najdou hodné páníčky, kteří nám aspoň pošlou fotku:-)

Re: ŠTĚŇTA a DOTAZ

(web, 27. 3. 2018 7:46)

Jak se jmenují, je napsáno v příspěvku Štěňátka ! Jsou to Aramis, Charlie, Max a Teo/Míša.

OPRAVA

(AX Nix , 26. 3. 2018 12:42)

jak

Letos?

(Lumír, 2. 5. 2014 18:09)

Jak se daří Vašim běžcům letos? Budete nebo máte další kačátka?

Už jsem všechno přečetla...

(Zdeňka Sobotková, 15. 6. 2012 9:45)

Trvám na aktualizaci stránek! Konečně jsem narazila na někoho, kdo má stejné "postižení" jako já! Srdečně zdravím Z.S.

Re: Už jsem všechno přečetla...

(web, 3. 7. 2012 20:18)

Milá Zdeňko,
málem mi zrušili stránky, protože na to tady málo dbám. Takže jestli sem ještě někdy přijdete, vítám Vás mezi kachní lidi:-)

dotaz

(Lenka Černohousová, 17. 4. 2012 12:03)

Dobrý den,
máme také zájem o kačenky.Máme velkou bio zahradu, takže slimáků až dost.Ale jsme z Orlických hor a nevím kde tady u nás by se daly sehnat.Můžete nám poradit?? Děkujeme.Pěkný den

Re: dotaz

(web, 2. 5. 2012 10:13)

Vzpomněla jsem si na jednu chovatelku ze Žamberka, ale nechci to sem psát .. napište na mail.

kachňátka

(Pavlína Vacková, 10. 4. 2012 21:27)

Dobrý večer, měli bychom zájem o kačenky. Jsme z Tábora. Nějak jsem nenašla odkud jste vy a máme kačenky zamluvit, nebo by jsme se mohli přijet podívat? Děkuji

Dotaz

(Michaela, 5. 4. 2012 17:51)

Dobrý den, chováte ještě kačenky? Plánujete na letošek odchov? Moc se mi vaše kačenky líbí. Bylo by možné se na ně přijet podívat?

Re: Dotaz

(web, 10. 4. 2012 19:56)

Dobrý den Michaelo,
stále máme kačenky indické běžce, daří se jim dobře a jestli se zadaří, kačátka budou:-) Přijet podívat se můžete, jen prosím nahlásit dopředu:-)

Kachňátka

(Katka, 31. 5. 2011 17:51)

Moc se nám líbí vaše kachňátka, máme obrovský pozemek a spousty slimáků :( Myslíte, že by byl možný i odkup? Díky Katka

Re: Kachňátka

(web, 2. 6. 2011 22:01)

ano, kachňátka máme, měsíční i mladší a jistě nějaké budou. Jen co bude víc času, dám sem fotky. Napište mi do mailu, třeba se domluvíme:-)

Kolie :-)

(Kačka, 21. 5. 2011 15:21)

Dobrý den, máte krásné stránky :-).
Také jsem začala uvažovat o pořízení běžců a koukám, že máte ke kačenkám i pejska a pokud se nepletu, je to kolie. Můžu se zeptat, jestli jsou spolu volně na zahradě? Nemá je tendenci "pást"? Mám také kolii a trochu bych se bála, aby je pořád nehonila. Umí si třeba starší kačer zjednat u psa respekt? (nemyslím, že by je náš pes lovil, ale spíš honil, ale i to by je také mohlo dost otravovat) A ještě co kočka? Na ty starší už si asi nedovolí, že? Počítám že ve dvou měsících už jsou pro ni dost velké "sousto" :-). Moc děkuji za radu! Kačka
Ještě mě vlastně napadá... a když vypasou ty slimáky, co pak baští? :-))

Re: Kolie :-)

(web, 23. 5. 2011 20:42)

Dobrý den:-)
pejsek není sice kolie, ale nejste daleko od pravdy. Je to šeltie, které se říká někdy minikolie. S velkými kačkami nemá žádné problémy a ani ony s ní. Nevšímají si sebe navzájem, jenom teď, když kačka sedí na vajíčkách, tak kačer preventivně zahání nás všechny, tedy i pejska. Malá kačátka našeho pejska přímo fascinují. Při setkání s úplně prvním hejnem malinkých kačátek je opravdu chtěla pást, zahnala je do rožku a na závěr na jedno z nich položila tlapku. Kačátkům se to pochopitelně nelíbilo, vyděšeně pištěla, a tak jsme jí vysvětlili, že to nemůže dělat. Od té doby se k nim chová opatrně. Ale miluje je. Kočka naše a ani cizí kočky si jich nevšímají, takže myslím, že mají zakódováno, že na tenhle druh ptáčátek se nesahá.
Když kačenky vypasou slimáky.. vždycky se i tak najde nějaká ta žížala nebo slimák od sousedů. Upozorňuji, že i když máte slimáky, je potřeba dát kačenkám aspoň na noc i něco jiného - u nás to byl a je ječmen, přes zimu i směs pro kachny, a nějaké ty vitaminy. Občas se mají odčervit, protože hlavně slimáci jsou nositelé různých parazitů, kteří jim můžou dost škodit. Ale o jejich výživě píšou jiní odborníci - viz pan Procházka a jiní. :-)

Re: Re: Kolie :-)

(Kačka, 24. 5. 2011 21:56)

Moc díky za vyčerpávající odpověď! :-)
Už mám od jednoho chovatele zamluvené dvě kačenky a kačera, tak uvidíme jak to dopadne :-) Psiska jsou rozumná, tak si to snad nechají vysvětlit :-)). Přeji vám krásné jaro a ať vám chov vzkvétá!!! Mějte se všichni moc hezky! Kačka

kachny,káčátka

(Kateřina, 16. 3. 2011 20:15)

Přeji příjemný den,napřed vám musím pochválit vaše stránky,jsou pěkné a přehledné.
Chtěla bych se vás zeptat,sháním pro mé rodiče na zahrádku,kachny nebo káčátka indického běžce,ale marně po netu bloudím a hlédám.Narazila jsem na vaše stránky a chtěla bych se vás zeptat,jestli by bylo možné alespoň dvě od vás odkoupit,anebo alespoň někoho doporučit,kdo by mohl prodat.Předem vám moc děkuji,s pozdravem Zadinová (e-mail.: zadinovi@seznam.cz)

Re: kachny,káčátka

(web, 18. 3. 2011 19:37)

Dobrý večer,
mějte trpělivost, naše kačenky teprve začínají snášet. Někteří již mají jistě vejce v líhních, ale my je nechceme do takové zimy. Takže první várku očekáváme začátkem máje, jestli vše půjde dobře. A jistě se i na netu vyrojí inzeráty nabízející běžce. :-)

kačátka

(Adéla Lenhartová, 26. 1. 2011 20:34)

Dobrý den,
ráda bych odkoupila asi 5 běžců, ale je li to možné tak 2-3 denní kačátka. Zajímala by mě jaká by byla asi cena. Děkuji za odpověď