Jdi na obsah Jdi na menu
 


Štěňátka !

A je to tady! 28.2 2018 se narodila Bríše 4 štěňátka a všechno jsou to kluci!! Brie zvládla všechno bez pomoci také se o ně vzorně stará. 

Teď se teprve dívám na datum narození - takové hned tak nepovede:-)

První byl Aramis. Malý, uhlazený a krásný jako onen mušketýr. pár dní se zdálo, že bude nejmíň růst a přibírat na váze, ale po odčervení zase poskočil v růstu a i když bitky nevyhledává, je statečný a nedá se. 

Druhý byl největší a nejsvětlejší pejsek, který dostal jméno Charlie. Nejvíc roste a přibírá na váze. Také první štěká a útočí na ostatní ubohé menší pejsky:-) Oni se sice brání, ale většinou podlehnou těžké váze:-) Také má nejhustší srst a když  vyleze z pelíšku, je jasné, že jde NĚKDO!

Třetí se narodil sympatický pejsek, který dostal jméno Max a liší se od Charlieho velikostí a bílými pacičkami a náprsenkou. Je moc šikovný a vlastně ani nemá žádnou charakteristickou vlastnost. Roste dobře, chová se přiměřeně. Za soupeře v půtkách má bohužel většinou Charlieho, takže málokdy okusí sladkost vítězství. Přesto se pořád statečně vrhá do boje.

Poslední přišel na svět nejmenší pejsek, který dostal oficiální jméno Teodor neboli Teo, ale protože má na rozdíl od ostatních načervenalou srst, všichni mu říkáme Míša po tatínkovi. V prvních dnech vypadal hodně tupounce, ale pak se změnil, první chodil na výpravy dál od pelíšku, i ve rvačkách mu to hezky jde - však se většinou pere s Aramisem, se kterým jsou stejně velcí. Ze všech pejsků se nejvíc má k lidem.

A co říká numerologie o těch, co se narodili s životním číslem 5 jako naši pejsci? Cituji z netu:

Pětka

* 28. února 2018 Změnit 

Ti, kteří se narodili s životním číslem pět, ze všeho nejvíc milují svou osobní svobodu. Z principu bojují proti všem pravidlům i předpisům a přitom si vůbec neuvědomují, že jsou někdy vlastně tak trochu sami proti sobě. Potřebují být v neustálém kontaktu s ostatními, osamělost v nich vyvolává těžkou paniku. Ve společnosti se z nich stávají zářivé hvězdy, jejichž šarmu odolá jen málokdo, lidé se za nimi táhnou jako můry za světlem. Díky svým výborným komunikačním schopnostem se nejlépe prosadí v takových oborech, v nichž se pracuje s lidským faktorem. Často je vídáme na vedoucích pozicích a díky svému neutuchajícímu nadšení pro novátorské myšlenky bývají značně žádaní tam, kde je zapotřebí především kreativní práce. Nesnášejí každodenní rutinu, naopak nejspokojenější bývají tehdy, když se kolem nich pořád něco děje. Soužití s nimi však může být značně obtížné, protože jsou po většinu svého života značně nestálí, impulzivní, nervózní a netrpěliví. Pokud se někomu vůbec podaří spoutat je manželskými okovy, většinou to nemívá dlouhého trvání a po nějakém čase zase kráčejí volně životem zanechávajíc své závazky daleko za sebou. Jejich dobrodružná povaha je nutí k tomu, aby se neustále snažili poznávat nové kraje s odlišnými kulturami, jen zřídkakdy vydrží delší čas na jednom místě. Ve volném čase se zabývají tolika koníčky, že občas zapomínají na každodenní realitu. Z těchto celoživotních rebelů často vzcházejí světově proslulí vědci, umělci, politici či jinak významné osoby.

 

Náhledy fotografií ze složky Brie a Míša a všichni ostatní